coolibrik

Kdo z vás poradí jak se ty koupené vojenské vrtulníky Viper dostanou z hangáru když nemají kolečka na podvozku?

Proletí střechou? Nebo to je geniální záměr generála „hadrfouse“ z Hradu, že pilot nemůže s vrtulníkem dezertovat pokud nesežene 30 chlapů a silné lano?

Nejlepší odpověď
marci1

Údajně: Na lyžiny se dá během chvíle přidělat manipulační podvozek a potom se s ním dá bez problémů manipulovat.
https://www.y­outube.com/wat­ch?
https://www.ar­madninoviny.cz/vrtul­niky-uh-60m-black-hawk-a-bitevni-ah-1z-viper-pro-armadu-cr.html
😄

Další odpovědi
zjentek

Vzhledem k výšce stropu vnímám jako jedinou možnost stejný způsob, jakým se dostaly dovnitř (vidno že s náhlou nenadálou situací vyžadující okamžitý start strojů se v črdeli příliš nepočítá řekl bych protože národ se nyní se stroji mediálně seznamuje čehož v demokratickém zřízení třeba).

Drap

To je přece z obrázku patrné. Počká se až napadne sníh a půjde to jak na saních.

cochee

zjentek: okolo stroje se samozřejmě nepohybuje jen pilot, takže než se pilot vybambelá, tak někdo jiný ten vrtulníček vytáhne třikrát a zase schová.

zjentek

A tak přece nenecháš americký stroj na větru a dešti, kterému neporučíš 🤷‍♂️