jsemjá

Kdo to vůbec je, ten „posvátný“ admin?

Vím jenom to, že tady určuje pravidla serveru.

Nejlepší odpověď
anonym

Prostě administrátor. Každý web ho má. Poznal jsem jednu, jmenovala se Jenny, ta ti byla sympatická a nápomocná, že ti zo zpříjmenilo den. Co z toho plyne? Admini jsou tu pro tebe, když potřebuješ.

Další odpovědi
cochee

Kdo je admin je irelevantní, je pravděpodobné, že je to zaměstnanec zřizovatele tohoto serveru, takže zde nemusí mít (a v rámci objektivity by možná ani neměl mít) uživatelský účet, takže by ses pravděpodobně nedozvěděl žádný ze zdejších „profláknutých“ nicků. A jeho pravé občanské jméno by ti bylo už tím tuplem k prdu.
A to že víš, že tady určuje pravidla serveru, tak víš blbě. Pravidla serveru ustanovil jeho zřizovatel, admin má pouze dbát na jejich dodržování, což je u zřizovatelů internetových serverů a jejich adminů obvyklé. Přirovnal bych to k provozu na veřejných komunikacích. Ten, kdo určuje pravidla = parlament ČR (ten, kdo vydal příslušný zákon o provozu na komunikacích) – zřizovatel serveru. Ten, kdo dodržování pravidel hlídá = Policie ČR – admin.