Rocker

Kdo si tady ještě pamatuje na Michala Kolesu?

Vzpomenete si na něj někdy?
Já ano,zejména na jeho otázky ohledně vody a plavání.

Odpovědi
GM

Na Michala si pamatuju. Někdy mi šel trochu na nervy, ale proti některým současným uživatelům byl vlastně super.

Rokio

Já ne, protože jsem se zde registroval, až po jeho odchodu. Jeho otázky byly ale kolosální a byl to borec nakonec.

Drap

Ano, pamatuji. Často mě psal

led

Pamätám si ho. Jemu som písala česky, pretože mal problémy so slovenčinou a slušne požiadal o preklad. (na rozdiel od mnohých)