zjentek

Kdo nebo co přesně je ovčí mluvčáček?

Nejlepší odpověď
klumprt

To je takový tvor, který se snaží průsery starého medvěda řešit tím, že ze všeho udělá frašku. Část intelektuálů shromážděných v hlavním městě kolem strojků na espresso pak plodí vzteklé komentáře, které publikuje v tzv. předních českých denících. Nikdo si z toho ale dohromady nic nedělá. Téměř každý má ve svém portfoliu sadu vlastních opileckých historek a takové padání do korunovačních klenotů medvědovi pouze skrytě závidí jako obzvlášť vypečenou etanolovou performanci. Paměť běžného voliče je ještě horší než paměť medvěda, který sice neví, co kde četl, ale aspoň něco někdy četl, což se o mnohých voličích říci nedá. Ovčí mluvčáček zde není pro masy voličů, ty v podstatě nezajímá. Je zde pro ty vzteklé komentátory, kterým zvedá tlak a pro tu část voličstva, která má ráda absurdní frašky v přímém přenosu.

Další odpovědi
VeRe1983

Ovčí Mluvčáček je utajovaný bratr Pavla Lišky.

Mc Merkurion

… neni utajovaný,má svů twittr: https://twitter­.com/ovcimluv­cacek

Nakobyl

Jestli tím není míněn mluvčí Zemana Ovčáček