morče

Kdo muže poradit, kde se dá koupit diskmen?

Nejlepší odpověď
Marvan

Datart určitě, Electro World taky tutovka, jinak jakýkoliv větší obchod s elektronikou by měl mít pár na výběr.

Doporučil bych v dnešní době MP3 přehrávač, ale volba je na vás.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Doporucil bych stranky ww.heureka.cz pro porovnani a vybrani idealniho stroje a obchodu – nakup pres internet podporuji, zalezi na vas. Kdo nerad pres internet – muze si pak vybrany model vybrat temer kdekoliv, jak uz bylo zmineno