ten který je

Kdo může de facto mazat příspěvky na spolužáci .cz?

Někdo nám maže příspěvky na nástěnce.Můžou vymazávat všichni žáci nebo jen správce třídy?Máme tam nějakého škodiče.Díky.

Nejlepší odpověď
cochee

Je možné, že je v systému nějaký bug, umožňující mazání i jinak neoprávněným (jiným než hlavní správce a správce). Před pár roky jsem dělal na spolužácích amatérského administrátora a z té doby vím, že systém byl většinou „jeden velký bug“ a když se to jakž takž vychytalo, tak nějaká „vysoká hlava na Seznamu“ rozhodla, že se to v rámci inovace celé překope a začalo to zase nanovo.

Další odpovědi
mosoj

Jenom správce třídy, nebo jím pověřený zástupce. Tito jsou ale u jména označeni korunkou.

Pokud ovšem není ve třídě pohyb déle jak měsíc je správce třídy adminem zbaven funkce. Kdo to maže potom, jen boh ví, asi ten admin, nebo je třída zrušena.
Jsem správce třídy a téměř každý měsíc mně chodí upomínka že ve třídě nikdo nebyl a pokud se tam nepodívám, budu správcovství zbaven.

ivzez

Správce třídy.
Pokud se správce do třídy měsíc nepřihlásí,
přejde funkce následující víkend automaticky
na toho, kdo se do třídy přihlásí jako první.