Kdo má zkušenosti z klasickými a střešními okny – lepší preferovat plast či dřevo? Údájně dřevěná střešní okny hodně hni

Nejlepší odpověď
beer

Od té doby, co nám vyměnili dřevo za plast, pohoda! Skoro nic z venku neslyším, okna perfektně sedí, nekroutí se a úspora není zanedbatelná.

Další odpovědi
Drap

Mám dřevěná střešní okna již několim let.Neni s nimi žádný problém. O dřevěná se musím na rozdíl od plastových občas starat. /Obnovit nátěr /

baghira

Dřevo jen tam, kde to je něčím odůvodněné (třeba požadavkem památkářů).
Pokud jde o vzhled, existují i plastová okna s dezénem dřeva.