Porkman

Který je váš oblíbený obchod, jaký byste doporučili?

Nejlepší odpověď
jirka F

Jiný (napište do komentářů)

Supermarket Albert. Téměř vždy tam najdu co potřebuji. A i u pokladny jsou celkem příjemný zaměstnanci.

Další odpovědi
Drap

Jiný (napište do komentářů)

Náš tady místní.

Disraeli

Jiný (napište do komentářů)

  1. Albert HYPERMARKET (bývalé Hypernovy, dodnes jedny z nejlepších obchodů), Tesco – už jsem tam ale dlouho nebyl, tak nevím, býval můj nejoblíbenější, ale kvůli jeho absenci v okolí už do něj nechodím
  2. Albert supermarket, Coop Jednota (prodejna od prodejny může být trochu jiná, v každém městě jich je spousta, ale většinou jsou bezproblémové a fajn), Kaufland – taky záleží, jak který
  3. Pak už je to jedno. Penny, Billa.. nebo obyčejné vesnické obchůdky, večerky, taky to někdy ujde, podle potřeby. A vím, že Lidl bývá oblíbený, ale já ne něm nic tak úžasného nikdy neviděl, docela obyčejný obchod, většinou tam nebylo, co jsem potřeboval a vždycky přeplněno, u pokladen vždy fronty, v obchodě se kolikrát nedá moc hnout…

V Globu jsem nikdy nebyl.

Malvína

Lidl

Darcy

Jiný (napište do komentářů)

lokální ruské potraviny 😂😁

plebs

Jiný (napište do komentářů)

Megaexshop Starokolínská 366 Praha

Rokio

Kaufland

Je velký a má relativně nízké ceny. Dále je tam široký sortiment zboží. Také je zde samoobslužná pokladna.

aevul

Jiný (napište do komentářů)

Prodej-zbrani.cz. Už jim tam zase ponesu nějaké peníze.

elkon

Jiný (napište do komentářů)

To záleží podle toho, co chci nakupovat. Hornbach, Baumax, OBI, Bauhaus, Albert, Billa, Lidl.