ptáč

Kdo je osobnost? Je to ohromný charakter? Nebo herec?

Nejlepší odpověď
Kelt

Každý může být osobností, nejen politik nebo herec. Obvykle si představujeme nějakého sportovce, umělce, ten, kdo je zrovna in, ale může to být i ten, kdo není zrovna oblíben, je na indexu, ale v určité době zase je uznáván. U nás například TGM byl na vrcholu i na dně podle médií.
Ale z širšího hlediska může být osobností také tvůj otec, matka a dokonce i ty. Stačí, když pro někoho něco uděláš, někdo si tě váží a nemusíš čekat, až ti odhalí sochu nebo po tobě nazvou ulici.

Další odpovědi
Drap

Záleží na úhlu pohledu. Osobnost pro někoho, nemusí být osobností pro jiného.

www

Viz Wiki, heslo osobnost.
Ale můj názor: pod tímto pojmem se může nazývat téměř kdokoliv v závislosti na míře cítění a inteligenci hodnotícího.

ivzez

Jak pro koho.
Pro mne je důležitý charakter.

MoroAirWolf

Jednoduše-Osobnost je každý člověk, protože každý člověk je odlišný, ale taky to může být člověk s významným talentem, který se něčím proslavil