leylandus

kdo je na světě nejkrásnější

Doplňuji:
zajímá mě, jestli se zjištuje a je vůbec možné někoho považovat za nejkrásnějšího na zeměkouli

Nejlepší odpověď
Lucijej

to je jasný.....

na světě nejkrásnější je náš bolak vezdejší

má to napsané ve svém profilu, tak to musí být pravda ;o)

Další odpovědi
bolak

Lucijej: je to tak, myslím si o sobě to co si myslí každá matka o svých dětech,,,, že jsem nejchytřejší a nejkrásnější na světě
Doplňuji:

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=EJ­sf6QiUqFU#t=83s

Damiana

Když se na to ptáš, je vidět, že mě neznáš…:-)

badisko

Snehurka…to vi kazdej…

TEREZA.B

Vy.

pusinka50

Pověz zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější. No přece ty, ty držtičko......:-)

anonym

Nejkrásnější je povaha a srdce člověka.

MonkeyKing

Já!

dudu

Václav Klaus.

radce

Neznám objektivní odpověď. Subjektivně je pro mne teď nejkrásnější můj patnáctiletý „kamarád“…

pizlicka

no přece pižlička,ty opičáku 🙂

bolak

Martys.cz: wtf? > http://sputnik-brno.cz/wp-content/upload­s/2010/11/labo­ratorni-doza-lidske-srdce.jpg

Damiana

A teď ještě tu povahu!:-)

Sůwa

Kdyby ses zeptal, kdo je na světě nejchytřejší tak by se tu určitě všichni shodli na jednom… 😉

anonym

:)))) ja znam ale " prechytrale " dva !! :)

Sůwa

Myslíš ♂ & ♀ ? 🙂

annas

🙂

anonym

kazdy rok se voli nejkrasnejsi divka sveta … tak asi to bude ta … ( tedy az po nasi Damiane ( ta by mi dala ) ! ..

anonym

kazdy rok se voli nejkrasnejsi divka sveta … tak asi to bude ta … ( tedy az po nasi Damiane ( ta by mi dala ) ! ..

Damiana

  • iv-: Ale nedala…:-D

briketka10

je to on, je to on ten démon :o)
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/24970

johana 56

Občas platí „co je psáno,to je dáno“,ale také „nevěř všemu,co čteš“.Tak nevím…

anonym

:) bolak.., kazda matka si to o svych detech nemysli … ! me, kdyz v porodnici prinesli ukazat syna, tak jsme se zeptala, jestli se nespletli ! .. a pak jsem jim prikryvala hlavicku plenou .. !
P.S. to jim zustalo dodneska … chodi tak i do prace .. -iv-

bolak

nojo, jsou takový případy…

anonym

geny holt neoblafnete :(