pavlinka

kdo je hlavní hrdina budoucího muzikálu děti ráje

hlavní hrdinka je krásná a bojovná blondýnka která se uměla vyhrabat až ze samého dna už tušíte kdo to může být

Odpovědi
Dandi

Podle všeho to má být Iveta Bartošová

alenka901

Hlavní roli bude hrát Iveta Bartošová, která se stala hlavní hvězdou celého muzikálu (a na párty samozřejmě získala největší mediální pozornost). Její alternací (i když Bartošová odehraje většinu představení, podobně jako Lucie Bílá v Carmen) bude Michaela Nosková, která kvůli této roli přišla o angažmá v „Draculovi“ i připravované „Johance z Arku“. „Ano, je to pravda,“ okomentovala tisku s úsměvem a těší se na roli v Dětech ráje. Na jevišti se také potkají „kamarádi do deště“ Luckáš Vaculík a Sagvan Tofi, který původně svou hereckou účast odmítal, ale teď je vše jinak. Ze známých tváří pak uvidíme Petra Kutheila, Josefa Štágra, Braňo Poláka, Františka Pytlouna a Michaela Foreta, kterého můžete znát z televizní soutěže SuperStar a pro kterého budou „Děti ráje“ muzikálovým debutem.

Attack-design

Bartošová