HiPe

Kdo dělá zaměstnanci vyučtování daně za rok 2019, když u současného zamtele pracuje až od ledna 2020?

Dobrý den, když zaměstnanec nastoupí do firmy od ledna 2020, kdo mu dělá roční zúčtování daně za rok 2019? Má ho dělat současný zamtel i když u něj za ten rok co jsou daně nepracoval?

Nejlepší odpověď
dubraro

Minulý zaměstnavatel mu dá Potvrzení o zdanitelných příjmech za dobu, kterou u něj pracoval a současný zaměstnavatel mu udělá daňové přiznání.

Další odpovědi
Funna

Roční zúčtování daně provádí poslední zaměstnavatel na základě potvrzení o zdanitelných příjmech od všech předchozích zaměstnavatelů…
ale nečekej, že se bude sám pídit po tvých potvrzeních o příjmech…raději si ho obstarej sám a dodej mu ho…