Michal47

Kdo aktualizuje předpověď počasí o víkendu na teletextu TV NOVA?

Obávám se, že to jen někdo naťuká v pátek podle dlouhodobého výhledu ČHMÚ…

Nejlepší odpověď
Arne1

Netuším jak to má řešeno zrovna TV NOVA, ale teletext je generovaný počítačem. Není vůbec žádný problém aby se předpověď počasí generovala z nějakých podkladů automaticky.

Další odpovědi
mosoj

Já ne. Mně z toho vynech. Nicméně můžeš si to zkusit, dát předpověď třeba zde, ať můžeme posoudit!

Mc Merkurion

… mosoj nekecej, zrovna včera jsem to tam podle tvýho věštění psal …