Acer

Kde stáhnu na Win Xp vzhled podobný modrému co je už při nainstalováni Win Xp?

Je také modrý ale světle a nabýtka start je světle zelená děkuji za pomoc.

Odpovědi
sdesigner

Ahoj..nic stahovat nemusis..vsetko je ulozene v XPcku..je tam aj vzhlad classic a silver a este tusim nieco…nepamatam si uz presne do detailov kde to je ulozene…chod dod start..ovladacie panely a tam si najdi vzhlad a motivy ci tak nejako…fakt uz nepamatam detaily

CZ Adam

Zdravím,Myslíte motiv Royale
Ke stažení zde:http://www.slu­necnice.cz/sw/ro­yale-theme-for-win-xp/