Vojta Fidra

Kde si mohu stáhnou Windows XP 2018 Edition?

XP2018 Edition.

Odpovědi
Kazatel

Nikde.

dust8

https://www.od­povedi.cz/

elkon

Nikde, tento OS by ti byl k ničemu.

anonym

Toto https://drive­.google.com/fi­le/d/1DPpfO2cfk8mr66XrSj­Tl3P4okI-OGt2x/view?us­p=sharing (klik pro zvětšení) je obrazovka systému Ubuntu Mate 18.04 z roku 2018, kde je zapnutý vzhled Redmond Luna … no a jak vidíš vypadá to naprosto stejně jako Windows XP takže se o takovém systému dá celkem věrohodně tvrdit že se jedná o Windows XP 2018 EDICI přesto že tedy uvnitř je daleko robusnější linux což je ale spíš výhoda …

viz snímek obrazovky / pracovní plochy, kterou jsem pro ukázku pořídil:
https://drive­.google.com/fi­le/d/1DPpfO2cfk8mr66XrSj­Tl3P4okI-OGt2x/view?us­p=sharing

Výhodou je, že v takovémto systému můžete mít nejnovější verzi firefoxu, nejnovější verzi chrome prohlížeče a to přesto že je 32 bitový a stačí mu 2GB RAM. Dokonce je v tom kompletní kancelářský balík zdarma, nemusíš nic platit ani v budoucnu, a nebude tě to otravovat se zbytečnou aktualizací na windows 10 🙂

Samá pozitiva a sociální jistoty, řekl bych.

FlAsh_7

Podívej se na GETINTOPC.

miroslav.bk

XPcka se „vali vsude“ – ruzne sdileci servery, torrenty apod.
Nez nejakou „odnoz“, stahl bych ciste ISO, k nemu si sehnal funkcni klic (zadny problem, zabezpeceni XPcek nebylo jeste tak dobre jako treba 7 a dal) a po instalaci pres Microsoft Update vsechny dostupne aktzalizace.

POZOR: Tento postup je vsak v rozporu s podminkami pouziti = neni legalni = je trestny!
V zadnem pripade te nenavadim k pouzivani nelegalniho software, ani nenapomaham k jeho ziskani ci distribuci. Jeo odpovidam na tvoji otazku.

anonym

k mému řešení naznačenému v odpovědi jen tolik, nemusíš nic krást. instaluje se to stejně snadno jako původní windowsxp a máš v tom ten nejnovější software a především nejnovější prohlížeče chrome a firefox takže ti pak všechny weby fungují naprosto bezchybně. Vypadá to k nerozeznání od windowsXP a nebuzeruje to s aktualizací na windows 10 .. je to 32-bitová verze takže ji hodíš i na to nejstarší železo a i přesto podporuje víc než 2GB RAM (až 32GB) o čemž si původní 32bitové windows XP mohly nechat jen zdát.

anonym

kdyby ses zajímal jak instalaci Mate 18.04 + vzhled Redmond Luna provést založ na to nový dotaz a hodím ti to tam krok za krokem …