Anette

Kde sehnat tričko s potiskem Rihanny?

Sháním tričko s potiskem Rihanny,ale raději bych originál,než abych si ho nechala udělat přes internet..neviděli jste ho třeba v nějakém obchodě? nebo kde ho sehnat? Je to moc důležitý,díky za každou odpověď ;)

Odpovědi
terry

Nemusíš ani přes internet.
Trička mají, přineseš obrázek a za chvíli to je. Možná do druhého dne.
Ale chápu. Originál je originál. Když to je tak moc důležitý…

Cesnecek

Různě. Já jsem koupil celkem dobré tričko pro svou přítelkyni na votocvohoz.cz, stačí jednoduše zadat klíčové slovo „rihanna“ a objeví se ti spousta nabídek i předmětů s Rihannou. Dají se koupit i nové.
Doplňuji:
Ale záleží co je pro tebe „originál“, jestli myslíš, její navrženou modu, tak ta je dost drahá.