Katusa

Kde sehnat termoobal na plechovku co nejlevněji?

Ano vím, na internetu jsou, ale samotné poštovné je dražší než produkt…
Doplňuji:
Na jednu plechovku

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jak velkou?Já to řeším tak že zajdu k instalatérům topenářům a požádám je o zbytky izolačního materiálu na potrubí z Pur pěny. Zatím mě vždy vyhověli.Mají je v různých průměrech.Nebo se s někým složit a potřebách pro topenáře si ji koupit podle požadovaného průměru.

Další odpovědi
venkovan

Uháčkovat či uplést z vlny