WeeBear

Kde sehnat plastové (pokerové) karty?

Ano, vím, že objednat si je na netu není problém, ale karty to nejsou nejlevnější a radši bych si je prvně „osahala“, proto se vás chci zeptat, nemáte tip na nějaký kamenný obchod? Konkrétní obchody zaměřené na prodej tohoto zboží u nás snad ani nejsou a nevím, kde se poohlédnout. Poradí někdo?

Nejlepší odpověď
Hohny

Zkuste obchody jako jsou hračkářství apod., kde prodávají deskové hry, tam je možná budou mít, ale nespoléhal bych na to. Osobně bych se nebál koupě přes internet, když půjdete do osvědčených značek jako Copaq nebo Modiano, chybu neuděláte, stačí si vybrat vzhled.
http://www.po­kerdoma.cz/plas­tove-karty/