Yeeeeeee

Kde sehnat mříže pro králičí výběh?

Chci udělat doma králíkovi podobný výběh, jako na obrázku. Nevíte, kde se dají sehnat takové mříže, aby to nestálo až moc peněz?

Nejlepší odpověď
Drap

Tam kde se vyrábějí ploty, popřípadě zadat si výrobu u nějakého zámečníka, popřípadě vyrobit si je sám. Nejlevněji potom obstaráš když budeš mít štěstí, prohlídkou sběrných dvorů.

Další odpovědi
paul1

Možná by bylo vhodné i tzv. kari síto s malými otvory, mají ho ve stavebninách.

Mc Merkurion

… baumarkety, hobbymarkety, chovatelské potřeby …

Vinpe

Mohl by se použít plotový rám.
https://online­.ferona.cz/de­tail/22288/plo­tovy-ram-zakladni-nater-vypleteny-zebirkovym-pletivem-pozinkovanym-rozmer-30x2-8x1000x2000

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Kč Merkurion: Mají baumarkety a hobbymarkety otevřeno? Už jsem to přestala sledovat…

Mc Merkurion

… ne, ale zahradní centra ano (pletivo je v zahradě), zverimexy snad ano, a online je vše …

Ametyst

Mc Merkurion: omlouvám se, nevím, jak se tam vzala Kč.

Mc Merkurion

… to nic, asi jsi myslela na peníze, při představě otevřenýho obchodu …

Ametyst

To je pravděpodobné. 🙂 Nebo komputer předjímal slova. Někdy je to pohodlíčko a pak zapomenu ty nesmysly zkontrolovat.:-))