skywalker

Kde sehnat pro volný čas levné, ale kvalitní klávesy?

Dobrý den,

Chtěl bych si pořídit klasické klávesy. 54 kláves, kvalitní zvuk, ta věc na kterou když šlápnete „prodloužující“ zvuk tónu a levná cena. Jde mi jen o tyto 3 věci, nepotřebuji nějaké extra vychytávky, chci se jen učit hrát písně/znělky/o­peningy ve volném čase.
Máte někdo nějaký tip ? Protože na netu jich je hafo a ne všechny mi zaručí kvalitu.

Předem děkuji,
Lukáš Blažek

Kde sehnat levné, ale kvalitní klávesy pro volný čas ?

Nejlepší odpověď
lexx

v Lidlu v akci kolem Vánoc, loni měli zn.Casio i Yamaha pro volný čas tak akorát, samozřejmě s možností napíchnout na stereo zesík a větší repro bedny

Další odpovědi
ReHu

Levné a kvalitní?
To bude těžké. Nebo kompromis.

Elk

Bazoš, bazary co se specializují na elektroniku, slevomaty, Aukro nebo si podat inzerát – mraky možností, ale jak poradit bez parametrů?