Dazma

Kde sehnat knížku Strašná druhá světová válka?

Dobrý den, moc bych si přála koupit knížku Strašná druhá světová válka z edice Děsivé dějiny, autor Terry Deary.
Jenže ve všech online knihkupectvích na internetu je vyprodaná :/ Nikde není a asi se ani nechystá dotisk. :(
Jedině ji ještě najít v nějaké internetovém antikvariátu (u nás ve městě antikvariát není)…, internetovém bazaru, ale ani tam jsem nebyla úspěšná. Napadá vás ještě něco? Prosím, podíváte se ještě po ní? Třebas budete úspěšnější. Mnohokrát děkuji. :)

Odpovědi
masakrmen

Ať sem hledal jak sem hledal všude je to vyprodané. Jediná možnost je ta, že by ste si ji půjčil v nějaké knihovně. Jestli ji ale opravdu chcete vlastnit, máte nejspíš smůlu.