divison

Kde se v Brně dá sehnat modrá růže ? (Přesné květinářství, neholdám běhat po každým jak blbec.)

Odpovědi
MikyDC

nevim jak v Brne, ale tady u nas v 10tis. mestecku proste a jednoduse zajdu do kvetinarstvi, ktery si sam vyberu a modrou ruzi si objednam, cenova relace je stejna bez nejakeho priplatku

cochee

To jsou ty růže, co se koupí bílé a pak se do vázy k vodě přidá inkoust?

maki11

http://kvetinarstvi-brno.cz/item/155-modre-ruze-za-79.html

kablik

Příspěvek smazán administrátorem.