MichaelOffic

Kde se má člověk nechat ostříhat v Praze, když ti inteligenti vše zavřeli?

Díky za tipy…

Kde se má člověk nechat ostříhat v Praze když ti intligenti vše zavřeli?

Nejlepší odpověď
Kelt

A myslíš, že jinde jsou Holičství, kadeřnictví a jiné salony otevřeny 24 hodin nonstop. Když máte doma hrnec, sežeň si nůžky a ostříhá tě sestra. Stejně vylezeš až za pár měsíců a zatím ti to doroste.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… opět jeden duchaplný dotaz …

df

Vyhledej přes seznam.cz Kadeřnictví v Práglu a většina má aktuální otevírací hodiny. A zkus zavolat.

Arne1

Ať tě ostříhá kamarádka nebo někdo z rodiny. V budoucnu tak můžeš ušetřit slušné peníze.

elkon

To je to poslední, co by mě nyní zajímalo, ale mě vždy stříhala manželka. Většinou tak jednou za rok. A v pohodě. I když nebyla od fochu.