Mravenec

Kde se dají sehnat cenově dostupné kožené bundy, jako mají operativci na obrázku?

Spíš ve stylu retro, jako Matásek, kolega má spíš motorkářskou. Je nějaký specializovaný obchod na takové bundy, aby nestály jmění? 🙂

Odpovědi
Michala11

Jestli Vám to není z nějakého důvodu nepříjemné, obejděte sekáče. Vřele doporučuji ty putovní.

Darcy

jestli chceš motobundu a nemá stát jmění – tak to bude handra. Pořádná bunda musí mít dobré vypracování, hroubku, hezky přešité lemování, lícování kůže a jednotlivých dílů. Tohle ti lacota nikdy nezaručí, jestli chceš cenově dostupné a kožené, tak se mrkni třeba na aboutyou tady to máš i vybrané a seřazené https://m.abou­tyou.sk/c/muzi/o­blecenie/bundy-20320?sort=pri­ce_low&materi­alStyle=35021 nebo můj favorit ale kůže je hodně jemnoučká ale překrásně vypracovaná a správně těžká https://www.tchi­bo.cz/m/kozena-bunda-v-motorkarskem-stylu-p402014217.html
Nepočítej s tím, že když Ti dá někdo na budku, tak ti to ochrání žebra nebo ramena..

Filip84

  1. Sekáče už Ti byly poraděny.
  2. aukro.cz.
  3. https://www.moto-obleceni.eu/. Většina oblečení je tam moto, ale jsou tam i „chopper“ křiváky, co, krom těžší kůže, nemají nic „moto“, tzn. žádnou kapsu na páteřák atp. Navíc, je tam i spousta nemotocyklového oblečení, tedy, jak kdy, musíš „šmejdit“. 🙂

zjentek

Pokud máš odložených 10.000 českých, tak takovéto bundy přece nejsou problém, check internet 🤷‍♂️

Zde solidní bunda za „solidní“ cenovku>>>https:/­/www.insportli­ne.cz/31929/ko­zena-moto-bunda-w-tec-mungelli?gclid=Cj­0KCQjwheyUBhD-ARIsAHJNM-OrLXtFQUQ-cj_JD5tg98JjA­qE5HmtnFScKt4O­eS6be1eyNCYKpRu8a­AjbdEALw_wcB#74311

Mravenec

Díky díky, pro upřesnění, spíš než na motorku bych chtěl vystihnout styl operativců z devadesátek, jenž u některých přetrvává dodnes. 😀 Ne nadarmo se říkalo, že drban policajta pozná podle kožený bundy.
A pokud se najde správná, co sedne, může to být pěkný, nevšední styl, nekonfekční. – všude Nike, Adidas,…

Filip84

Na tom moto-obleceni.eu bývá opravdu ledasco, něco s „moto“ nemá vůbec nic společného, a za dobré peníze, jednotky tisíc korun. Stav je vždycky detailně popsaný, a když tak si tam můžeš i zajet, vyplatí se to.

Jinak dražit, pak tu bundu můžeš mít i za jednotky / desítky / stovky korun. Akorát je tam vždycky nějaké risiko, a taky se můžeš pěkně načekat.

Mravenec

Holt musím pátrat. 😁

Mravenec

Je pravda, že používané, ošoupané kožené bundy vypadají lépe, než nové. Ty nové, co se nabízejí na internetu spíš vypadají, že bych měl na ně lákat šamstry… 😁

Filip84

Mravenec: Nedělej tu burdel! :-/

Na „lákání šamstrů“ je tu buď Rokio, nebo druhý Jirka, co se jim zdálo, že je „obdělali“ tři chlapi, a že se jim to líbilo, ano? To je jedno, jeden nebo druhý, nebo oba, je to jejich „práce“!

Tak se jim do toho, laskavě, nemontuj! 🙂

Mravenec

🤣🤣🤣

Filip84

Já tak přemýšlím, že by bylo asi pro všecky prospěšné, pokud by aliendrone „zformátoval“ druhého Jirku, aby změnil svůj postoj k Rokiovi z „moc tě nemusím“ na: prostě lepší postoj, a že by potom „lámali“ jeden druhého, a že by třeba, možná, snad, výhledově, jestli se zadaří, netrávili tolik času ani jeden tady, ideálně, vůbec žádný, a tak, že by to bylo prospěšné pro ně, pro tento web, a vlastně i pro ty, případné, „lámané šamstry“, protože oni by si přišli na své a Jirkové by vydělali.

To je, vcelku, „zdravý“ plán, ne? 🙂

Mravenec

Zní to dobře. 🤣

Michala11

U kůže potom doporučuji čistírnu. Ono to většinou nějakou desinfekcí projde, ale… To už nestojí svět.