Kde prodavaji fretky v praze?

na jakém místě prodavaji fretky v praze?

Odpovědi
Wareg

Zkuste se obrátit na nějaký zverimex, kterých bude v Praze asi nespočet. Pokud projevíte opravdový zájem, pro pracovníky zverimexu to bude kšeft a rád vám určitě poradí a případně vám fretky opatří.

holčička

Brouzdala jsme po netu sice jsem nenašla někoho kdo by prodal fretku v okrese Praha ale našla jsem jednu dobrou stránku na které věřím že jsi fretku najdeš.http://zvi­rata.bazos.cz/in­zerat/5311257/­Brezi-fretka.php přeji hodně štěstí at nejdete fretku která vám bude dělat radost.