nyjono

Kde přijít k neomezenému volání a SMS pod 500 Kč/měs?

pokud nejsme zaměstnaci velké firmy, která má smlouvu s některým „šedým“ operátorem?
Vím, že ti , někteří, platí třeba 300 Kč/měs.

Nejlepší odpověď
Hlada

Stačí zavolat kterémukoli operátorovi a smlouvat.

Další odpovědi
Schluker

Byt zamestnancem velke firmy, ktera ma smlouvu s jednim z klasicke trojky operatoru. U nas v praci pak vyjde neomezene volani a sms na celem svete asi na 40,–/mesicne.

Anebo smlouvat. Obvykle funguje vyhruzka odchodem k jinemu operatorovi.

Kepler

Já jsem to vyřešil smlouvou se společností Startel, což je virtuální operátor využívajíci technické zázemí T-mobile. Cena hovoru je 1,90 Kč/min. žádný paušál, platíš jen to, co skutečně provoláš. Jako důchodce volám málo a málokdy přesáhnu 100 Kč měsíční platby (a to ještě jen tehdy, když volám příbuzné do Německa – 20 až 30 minut).

jáára

A ještě neomezená data. To jde za 500. Hledej.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.