Kerynka

Kde nakoupím v Praze levné boty a kabelky ? Něco jako rodinka ?

Hledám obchůdky s nejlevnějšíma cenama něco jako větnamci či rodinka :)

Odpovědi
Front

A co se podívat třeba na bleší trhy.

rumr12

Ahoj,

nakupuj kabelky raději na internetu ;) http://kabelku­jeme.cz/damske-kabelky/

Agneta

Front >>> nelegální plagiáty (textil) z bleších trhů? To bohužel stále ještě existuje. Jedná se o zboží, které čínské továrny vyřadili z exportu – pro vadnou kvalitu. To je pův. určeno jen pro čínský trh a překračuje mimochodem několikanásobně evropské zdravotní normy – proto je to taky tak levné