spanysek

Kde můžu sehnat šrouby různých druhů?

Dobrý den,

potřebuji sehnat nějaké šrouby, poraďte prosím nejlépe nějaký eshop s rozsáhlou nabídkou, děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

nejvetso a nejlepsi je Ferona..
Doplňuji:
http://www.fe­rona.cz/cze/in­dex.php

Další odpovědi
Rocker

Zkus železářství,nebo spojovací materiál.

martin89

zkus www.akros.cz jednou jsem tam nakupoval a vše v pohodě, nabídka celkem pestrá:-)

briketka10

v Pardubicích chodím běžně ke Kutilovi do malého obchůdku
prodaj mi tam mini šroubek i hmoždinku jakéhokoliv rozměru,
ale nevím na e-shopu by mě nenapadlo kupovat takové věci..

mosoj

Našel jsem to co martin89 . Bohužel zaplatíš poštovné, ale ne každý se dostane do města. Dovedu to pochopit.

http://www.akros­.cz/Order.asp

venkovan

Zkus slévárny ve Staré Huti. Myslím, že v shopu nabízejí i šrouby. Taky bývalá Ferona – ale nevím jestli mají e-shop a zkusil bych Fabory
Ale jinak – prodejen je jak nasypáno soli na silnicích po námraze – sem tam nějaká je, ale dost od sebe. Stačí si zadat „spojovací materiál“.

jackbuchar

pokud jseš od Phy, zkus zajet do Nové Vsi u Čes.Brodu, mají tam obchod se spojovacím materiálem jedna radost…