kralda

Kde mám zjistit přesné vyčíslení exekuce pro případné zaplacení

Kdo mi sdělí konečné vyčíslení exekuce abych mohla vše zaplatit

Odpovědi
zzzzz

Vyčíslí ti to exekutor, k určitému dni, a v ten den to musíš zaplatit.

Dochy

Nemáte náhodou rozsudek? Nebo rozhodnutí o exekuci, nebo jak se to jmenuje? Předpokládám, že je tam i odkaz na exekutora, který exekuci řídí.

A bacha… Informujte se podrobně. Kupoval jsem před časem byt, kde se najednou těsně před podpisem smlouvy objevil v katastru exekutorský záznam. Paní promptně řešila, prý vše uhradila (podle všeho pokuta), exe. záznam zmiznul a za 3 dny tam byl zas a že prý paní ještě musí uhradit nějaké poplatky…

tanule

Pro podobné případy doporučuji kontrolovat si vždy informace např skrze http://www.lus­tracexekuci.cz/, což je třeba pro mě osobně nejpřístupnější volba. Často jednáme s majiteli nemovitostí a vždycky je lepší si to prověřit i sám, než pak řešit problémy.