kikuska

kde mam stahnout pc hry na pocitac?

chtela bych si stahnou hru gta zdarma ,ale nevim kde vzdycky ji najdu,ale nejde mi stahnout pomozte mi

Odpovědi
Mandarinka

Demo verze GTA 1,2 jsou v odkazu ke stažení. Plnou verzi je třeba zakoupit. Protože používání cracků je zasahování do díla a tedy porušení zákonů.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=gran­d+theft+auto&se­arch.x=0&sear­ch.y=0&search=Vyh­ledat

staki

stahnout se da v podstate z jakekoliv sluzby typu Megaupload, Rapidshare apod. Linky musis najit na internetu.
Mej ale na pameti, ze stahovani softwaru je nelegalni, stejne tak i pouziti cracku

Beruna

Je možné stáhnout na …stahuj.cz nebo slunečnice.cz

TheFreezer

Koupit! Stahování je nelegální a nemorální…

alenka901

czshare,radid­share,ulozto

M0RRIS0N

www.zaparit.cz

Zdroj: freezy-portal.7×.cz

Dandi

Třeba plnehry.cz nebo freehry.cz

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.