Kroupič

Kde koupit nejlevnější kytky? Jsou nějaké velkosklady, kde se dá opravdu levně nakoupit?

Sháním co nejlevnější květiny v Praze, nemáte nějaké zkušenosti kde pořídit nejlevněji? Kolik normálně tak stojí jedna růže ? ? ? Prosím prosím. . . .

Nejlepší odpověď
Ar

Nechápu proč sem dáváš otázky, když na ně stejně nereaguješ a jak jsem koukal na tvůj profil někoho ohodnotit, za to že s tebou „strácí čas“ to je pro tebe nepřekonatelný problém.

Další odpovědi
arygnoc

Jedna ruža?
vo veľkosklade?

hm, hm, …