weronika

Kde jsou uživatelé?

Kde můžu najít uživatele odpovedi.cz ? chci si najít přátele ale nevím kde je najít.Nechci projíýždět otázky a hledat uživatele pomocí odpovědí a otázek

Nejlepší odpověď
anonym

Weroniko, při registraci sis měla řádně pročíst podmínky a kodex uživatele serveru. Dočetla by ses, že Odpovědi.cz nemají v žádném případě sloužit jako seznamka. Takových stránek je na internetu dost a k tomu účelu tu rozhodně nejsou odpovědi. Správně by měla být Tvá otázka smazána, protože je v rozporu s kodexem.

Další odpovědi
Pudlík

Na pravé straně v liště je žebříček se jmény a pod ním je tlačiítko zobrazit celý žebříček, jinak o jiném seznamu nevim.

mosoj

Co takhle poslat zprávu, nebo následovat ?

venkovan

Dám ti zákeřné otázky – kde bydlíš, kde studuješ a jaké máš zájmy – koníčky a co máš za brigádu.
A třeba potom doplním – dám myšlenku na místa (web), kde bys mohla přátele najít.