fortin

Kde jsou náhledy?

Prohlížeč Opera 10 nezobrazuje náhledy obrázků na Lidé.cz. Stahují se z jiného serveru? Cookies jsou z Lidé.cz povoleny.
Doplňuji:
Zde je správná odpověď: druhým tlačítkem myši zvolte Blokovat obsah. V tomto režimu klepněte položky které mají být blokovány nebo odblokovány (reklamy, bannery či jiný obsah). Hotovo.

Odpovědi
Andreas

Nejprve je nutne zkusit, zda je to skutecne prohlizecem. V pripade ze ano, je moznost ze je zapnuta nektera funkce (napr. opera turbo ci jine) ktere nacitani obrazku zabranuji