Gorouš

Kde jsou ke koupi nejlevnější letenky?

Můžete sem dát odkazy nebo vlastní zkušenosti z letu společností…Děkuji!

Nejlepší odpověď
Luss

Mam zkusenost, ze se vetsinou vyplati nakupovat bez agentury, tedy rovnou od letecke spolecnosti. Nejlepe nizkonakladovky. Posledni pul rok sly ceny zas trochu nahoru, ale uvadim par spolecnosti

Ryanair – do cele Evropy, nejlepe z Bratislavy (Praha ma jen asi 4 desitnace, Blava pres 20), letela jsem treba Neapol z Blavy a zpet, za 18EUR, vc.tax, pro Anglii je idealni EasyJet z Prahy, jinak z Prahy take litaji i nizkonakladove Wizzair, ale na muj vkus jsou drazsi a hlavne mam strach, aby nedopadli jako SkyEurope, uz stahuji a rusi nektere lety (zkrachovali a penize za propadle zaplacene letenky z nich asi nikdy nedostanu – SkyEurope). Jinak po svete je dobra agenutra Airstop.cz prodavaji neobsazene chartery. Obecne se vyplati pro odlet mimo Evropu popojet do Nemecka (Mnichov, Berlin, Fankfurt) nebo do Vidne. Je toho spousta, jen je treba hledat a planovat dele pred odletem a byt trochu flexibilni. Stastnou cestu :)

Další odpovědi
FOG

Ja si je vetsinou shanim na – Cheap ticket.com ,byva tam uvedeno nekolik agentur a muzete si zaroven porovnat cenu.
Kdyz volim vice prestupu,tak je to levnejsi.