Savier

Každá žena je krásná?

Někde jsem to slyšel.

Nejlepší odpověď
Drap

Jistě, při správném úhlu pohledu.

Další odpovědi
marci1

Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými.
A japonské přísloví praví: Každá žena je krásná ve tmě, z dálky nebo pod slunečníkem.
😄

zjentek

Jen doplním Marci- a ty, které nevědí, jak se učinit krásnými, jsou ty nejkrásnější ze všech!

elkon

Každá žena je pro někoho krásná.

Filip84

Jednoduchá odpověď? Marci má pravdu, úplně jednoduše. 😎

Já bych tu otázku, spíš, položil trochu jinak: existuje opravdu škaredá ženská?

Protože nad tím jsem, nedávno, přemýšlel. Nevím už, z jaké příčiny, ale vzpomínal jsem, za celý život, kolik ošklivých – ale opravdu „opic“, fakt jako, že se toho lekneš! 🤢 – jsem takových potkal.

No, jsou lidé, jak se říká, kterým „pánbů nadělil podle svýho uvážení“, v reálu je to spíš kumulace genů, rasy a životního stylu:

  • lidé se dělí, podle rasy – všichni na světě, na digestivní a respiratorní, tzv. konstituční, typy (mimo jiné). Tady: http://2.bp.blog­spot.com/-Bzz8Npp0e0s/U­P9vj19N7dI/AA­AAAAAAGj0/19_tjGM7W­3w/s1600/Konstit­.JPG je obrázek z německé rasové nauky, nám poslouží pro illustraci velmi dobře (někde to vzít musím, jako, jiný zdroj fakt neznám 😅 a nám poslouží opravdu velmi dobře). Ta vyšší holka, vlevo, je respiratorní typ, ta vpravo, nižší, je digestivní. Samo o sobě to nic neznamená, jenom digestivní typ musí pečlivěji volit, co si na sebe oblékne, jak si upraví vlasy, jedno s druhým, protože není problém, aby vypadal fakt „k světu“, takový jako chodící sud – bez ohledu na pohlaví. Což je podpořeno i tím, že digestivní typy, obecně, více inklinují k nadváze.
  • Teď si k tomu přidej ještě genetickou, fysickou, zátěž: že ten krk je, v reálu, ještě kratší. Přidej si k tomu nadváhu, ne obesitu, ale nadváhu.
  • Digestivní typy bývají, spíše, emocionální, nechci říct méně inteligentní, ale prostě méně racionální. A teď si vezmi, že je to opravdu afektovaná, docela histrionská, osůbka, nevalného intellektu, nevalného vzdělání, jedno s druhým.

No tak co, výsledek se dostaví: do vínku moc nedostala, to už jsme probrali. Blbá je, jak vagon blata, takže se ještě oblékne, že to, co nedostala, ještě zvýrazní. Ruku v ruce s tím jde i životní styl, takže – třeba – rypák samý jebák, no a asi to nemusím rozebírat, ne?

Ale není ošklivá sama o sobě, to dělá to, že je blbá, poťouchlá, teatrální, neumí se obléct, je vlezlá, až tak jako neodbytná. Třeba. Pár jsem takových potkal a ne, sorry, obávám se, že o takových nemohu říct, že je – jakkoli – krásná.

Protože jinak má krásu spoustu podob, nemusí být vždycky viditelná na prvý pohled, nemusí být vždycky vysloveně fysická, nebo materiální. Ale kde není, ani smrt nebere!

Nebo tu Cikánku, mladou, tak 17–18, co jsem loni viděl. Nevím, ale ta měla fakt „opičí rypák“, to i kamarádka říkala, že „to ještě neviděla“! No, prostě, Fantozziho vnučka (kterou, mimochodem, hrál chlap!) byla proti ní krasavice inteligentní! 😮

Takže ne, každá žena není krásná, jako každý muž není krásný. Někteří lidé jsou opravdu naprosto a komplexně oškliví, naštěstí, takových není hodně! 😃

led

Každý človek je krásny, svojim spôsobom.
Krása iného, rovnako i vaša, závisí od pohľadu, akým sa pozeráte.

Funna

není, stejně jako každý chlap není pěkný, ale vše je jen otázka vkusu pozorovatele…ale staré přísloví zní: každá květinka si najde svého zahrádkáře…;-)

hippeace

Dokud nepromluví, pak se dokáže člověku rychle zhnusit i ženská s postavou a obličejem modelky.

Samozřejmě každý běžný člen společnosti je pro někoho krásný i když všeobecně ve společnosti tak vnímán není.