Avatar uživatele
bolak

Kamkoliv kliknu, vyskočí mi hláška: „Gratuluji, byly jste vybráni k účasti na naší výroční návštěvnické anketě.“

Už to dělá asi 3 dny. Nahoře to má znak v barvách youtube a nejde se toho zbavit ani přes malware/adware skener, firewall nebo antivirus. Dokonce to nějak obchází i ad-block a přesto že už jsem to dvakrát odklikal a zaplnil falešnými údaji, objevuje se to pořád znovu a znovu.

Tvrdí to že po dokončení budu mít možnost získat Macbook Air®, Galaxy Tab®, nebo iPhone 5®… takže co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, suaeda, briketka10, gagaga před 3900 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Také gratuluji !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Tohle vypadá na něco nevítaného v počítači na co je běžný antimalware krátký. Požádám Vás o výpisy z programu RSIT.
Návod na použití programu, včetně odkazů ke stažení najdete zde: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Oba výpisy – tedy info.txt a log.txt mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Asi nový typ agresivní reklamy možná spojený s nějakou breberkou, která se nainstalovala do prohlížeče možná i do systému. Zvykejme si bude hůř.
Zjistit výpis jak píše „bedy“, zjistit programy spuštěné na pozadí systému a likvidovat jako na zahradě likvidujeme plevel. To je to samé, vyplejeme postříkáme, vyčistíme a za čas je tam další bordel. Pokud to nepomůže použijeme hlubokou orbu tj. přeformátujeme a přeinstalujeme OS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Divím se, že nepobral AdBlock, všimni si na vyskakujícím okně, snad to tam je, vpravo nahoře žlutá záložka, tam by mělo být „blokovat“ nebo klikni pravým a přidat AdBlock. Snad ti to pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Zdravím. Zkuste doplněk Better Pop Up Blocker. Přeji příjemný zbytek dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

také gratuluji, ale nevěř jim, jediný co můžeš získat je vir.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

teď mi to zničehonic přestalo, minutu po tom co sem to sem napsal, tak nevím :)

před 3899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

http://s0.uplo­ads.im/ZHsV6.png

před 3900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Zřejmě jsi opravdu vyhrál 😉

před 3899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

už to tak vypadá :))

před 3899 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek