ten který je

Kamerový systém

Je poviností majitele restaurace kde je umístěn kamerový systém vylepit nějaké upozornění že provozovna je monitorována?Ne­jedná se o hernu ale o restauraci se stravovacím provozem.Díky

Nejlepší odpověď
Merlin

Povinnost informovat o tom zákazníky není ale majitel má povinnost informovat o tom zaměstnance.

Další odpovědi
Michal Kole

Já myslím, že je povinnost informovat návštěvníky o kamerovém systému.

Více by mohl říct zákon o ochraně osobních údajů

http://www.uo­ou.cz/uoou.as­px?menu=4&sub­menu=5&loc=20

atriplex

Koukni na stránky Úřadu na ochranu osobních údajů:

Zdroj: http://www.uo­ou.cz/uoou.as­px?loc=382

salsa verde

vyspinkaný?? 🙂

ten který je

No jo vyspinkaný.Dnes je tam nějak zatažíno a tak jsem opět tady.Nikam se mi nechce.To jsme včera řádili co?;-)

salsa verde

to jo. 🙂 mně se to líbilo, a Vám? Nemáte nějaký soukr.inf.kanál?

ten který je

Kdyby ste si nechala aktivovat zde na otázkách možnost kontaktování přes e-mail jako to mám já,tak by byla komunikace snažší.

salsa verde

tak jsem Vám tam něco poslala.