Králičí Žena

Kamarádka mi darovala přívěsek, a po dvou měsících ho požaduje zpátky. Přijde mi to od ní trapné.

Ahoj všichni,
Kamarádka mi dala přívěsek. Po nějaké době tvrdí, že mi ho nedala, když mi ho podávala a poté i věnovala. Požaduje ho zpět a já jí potřebuju dokázat, že se to nedělá. Jak mám k takovému člověku přistupovat, a co udělat?

Nejlepší odpověď
MichaelOffic

Vrátit a vykašlat se na ni. Nekomunikovat s ní dokud ji to nedojde.

Další odpovědi
nyjono

Je to trapný, můžeš i nemusíš jí to říct.
Přívěsek doporučuji vrátit s tím, ať už ti nikdy nic nedává a považovat vše za vyřešené.
Protahování a dohadovánínic dobrého nepřinese.

ivzez

Mýlíš se, nepotřebuješ jí dokázat, že se to nedělá.
A jestli k přívěsku nemáš písemné věnování, nemáš
ani jak dokázat, že opravdu šlo o dárek.

Přívěsek jí vrať se slovy: „Vracím ti tvůj dárek, bývalá kamarádko.“

Drap

Trapné to je. Přívěšek bych vrátil a ukončil s ní komunikaci.Možná bych ještě doporučil, ať si prostuduje slušné chování.

iceT

To znám taky. Vrať jí ho a víckrát si od ní nic neber, i kdyby prosila. Taky by to příště mohla chtít zaplatit.

bolak

Třeba ti tím chce něco naznačit.

Víš co bys mohla udělat? Ale jenom kdyby ti provedla něco opravdu opravdu hroznýho…takovej druh pomsty mě napad… Normálně bych ten přívěšek vzal, a zarail ho do *ovna (buď svýho a nebo třeba kravskýho, to je jedno). Pak si to vyfotil na mobil, následně ho pořádně umyl, vypral, vyčistil a vrátil jí ho zpátky jako by nic. Nechal jí to nějakej pátek nosit kolem krku, plus ještě by bylo dobrý třeba na to upozornit že ho má, nějaké její kamarádky, třeba „jé..ta má krásnej přívěšek, podívejte…“ , no a po nějaký době bych jí pak ukázal tu fotku, aby viděla že nosí na krku něco co se válelo v *ovně, případně jí to pověsit ještě na facebook, to by jí mohlo naučit jak se má chovat.. (ale je to jen pro krajní případ, že by tě šikanovala, pomlouvala nebo ti v budoucnu jinak ubližovala)