misak25

Kamarádka mě požádala,abych ji k narozeninám koupila nějaký produkt proti akné. Neví někdo o levném(do 70kc),ale i o

Neví někdo o levném(do 70kč),ale i o kvalitním a účinném produktu?(nej­lépe krém)

Děkuji :)

Odpovědi
Agneta

Sůl z „Mrtvého moře“ by byl na to hezký dárek. Bohužel je v biokšeftu všechno drahé, tak nevím, kde to koupit. Koukni nejdřív do drogérky:D

Questman

Takovou věc jí těžko můžeš koupit ty.
Měla by se poradit s doktorkou nebo v lékárně, který přípravek bude vyhovovat právě její pokožce a pak ti případně říct který konkrétní produkt potřebuje.

Výběrem naslepo je skoro jisté, že se netrefíš a její pokožce přípravek buď nepomůže nebo dokonce uškodí :)

atena11

Bude lepší, pokud si něco takového koupí sama. Ty přece jenom nevíš na co je její pleť citlivá a kdybi ses náhodou trefila na něco co její pleti nesedne, byla by to tvoje zodpovědnost. Kup jí radši nějaké pěkné náušnice nebo přívesek…