barnajka

Kamarádka má naléhavý problém s blogem. Pomůžete nám ho vyřešit, prosím?

Hned na úvod se omlouvám, pokud někomu bude připadat moje otázka zmatkovitá/ne­úplná/hloupě položená a bla bla bla.. Ale ptám se jménem kamarádky, která se tu registrovat nechce a já zase problematice blogů nerozumím :( Domluvily jsme se, že ona mi ten její problém popíše a já tu pak ten text jenom překopíruju,..tak snad vám to nebude vadit :)
A co je hlavní: na vyřešení má termín do ZÍTŔKA, pak jí prý bude blog smazán. Tak pokud někdo budete umět poradit, poraďte…moc prosím.
Díky…

…a tady je ten její text:

Mám problém a to ,že mi pozastavili blog, blog bude zrušen dokud neodstraním nějaké domény jenže já nevím kde jsem tu chybu udělala a jak jí najdu prý mám na blogu tohle co mi přišlo e-mailem.

„Zveřejňuje obsah, jehož není autorem nebo nebyl autorem oprávněn zveřejnit, např. texty nebo obrázky stažené z cizích stránek;
Odkazuje na nezákonný obsah, například zveřejňuje odkazy na nelegální software nebo nahrávky, nalézající se na jiných stránkách“

Chci Vás poprosit jestli někdo rozumí blogu a má ho aby mi pomohl jak mám chybu odstranit nechci příjid o blog do zítra musím problém na blogu vyřešit jinak bude zrušen.

Nejlepší odpověď
huxa

ať si podrobně projde vše, co vložila, třeba je vadný některý baner, nebo někde odkazuje na něco, k čemu nemá práva

Další odpovědi
Mahoney

Měla by se podívat na všechny obrázky a ostatní soubory které zveřejnila. Pak bych ji taky upozornil na to, že by neměla kopírovat obsah který není její a vkládat jen fotky které sama pořídila ;).

TombRid

Jde o odkaz na film nebo soubor uložený na Uloz to. cz

bolak

No, ono by stačilo poslat odkaz na ten blog případně uloženou kopii stránek a hned by se vědělo, takhlenc ti teda dost těžko někdo řekne co má ona dotyčná smazat, to upozornění napsal určitě automat. Kamarádku někdo zřejmě nabonzoval, to je jasný :) ale přístup na správu blogu mít musí, když po ní chtějí nápravu, takže i kdyby ji ho prozatimně pozastavili, ve správě blogu může obsah uložit jako html stránku a dát nám k nahlédnutí, pokud si tedy nemyslíš, že by nás mohl obsah stránek nějak doživotně poznamenat, třeba kdyby se tam nacházely nějaké delikátní fotografie, například jokršír kouřící cigaretu nebo tak něco…

Jo, a na technickou podporu bych moc nespolíhal, kor teď v neděli a zimě k tomu, ta si teď užívá někde na zasněžených kopcích Krkonoš, kde si radostně sráží vaz.

barnajka

Bolak: Vítej, ztracený synu! :) Zuby vyčištěny, koš vynesen? :))

bolak

já byl na borůvkách

barnajka

A já že na houbách ;)

Mimochodem: v kterépak tramtárii v tuhle roční dobu rostou borůvky? Tady člověku roste leda tak nudle u nosu – je tu takovej krut, že sopl teče samospádem :D
(ale díky těm mrazům to aspoň zamrzá hned u frňáku, takže ani nepotřebuješ kapesníky. Taky výhoda ;)

bolak

no právě, v lednu jsou lesy liduprázdný, nikdo mi je nevysbírá…

to sem ale filuta co?

barnajka

Jo, no – celej ty :P

To se ale ty borůvky stejnak musí špatně sklízet, ne? V těch závějích? ;)

bolak

no vidíš, řekla bys, že to mám nedomyšlený, ale spletla by ses.. a pořádně

ty trable a všechno okolo sbírání v závějích sněhu se totiž samo vyřešilo tím, že v podstatě nebylo co sbírat :)

ale co ti to vlastně povídám, ono je to stejně házení borůvek na zeď chlíva, ten kdo nikdy nebyl v lednu na borůvkách nemůže naplno ocenit tu nádheru lesního sběru a tu výjimečnou chuť borůvkových knedlíků, uvnitř s zcela vzácně žlutou barvou, neznečištěnou drcenou fialovou břečkou..

barnajka

Pro dnešek jsme to vzdaly – kamarádka to zkouší ještě jednou přes tamní technickou podporu, tak snad se ozvou a bude s nima řeč :)

A huxo, tobě ještě jednou díky za rady i snahu! :)

barnajka

Tak zatím nevím – furt řešíme a řešíme :)

barnajka

huxa: díky za radu! Přeposlala jsem, tak uvidíme, jestli to pomůže. Kdyžtak pak dám v diskuzi vědět,… ale palec máš už teď za ochotu :)