Ella

Kam umístit hever?

Jsou na podvozku určitá místa, kam hever umístit při výměně kola?

Nejlepší odpověď
cukrar

pod rameno kola, , pokud máte nůžkový zvedák. Hever nasadit co nejblíže ke kolu, abyste hned zvedali kolo, nikoliv jako to bylo dříve v prahu, zvedat péra a pak kola.....
pod práh nikoliv!!
u nového můžete odřít lak na hraně prahu, u starého probořit hever do prahu.
O jaké vozildo se jedná a jaký máte hever, toť podstatná otázka.

Další odpovědi
stryda

Zalezi jake mate auto.To co radi hanulka uprostred prahu mel Trabant.Jinak jsou zpevnena mista pro hever na prahu pred prednim a za dnim blatnikem.

hanulka11

Do prostřed prahů /na obou stranách / bývá tam místečko kam hever bezpečně nasadíš

janek66

U staršího a korozí poznamenaného auta zásadně pod nápravu!Jinak hrozí v nejlepším promáčknutí prahu,nebo i spadnutí auta.U novějších aut jsou na obou koncích prahu zpevněná místa na zvedák.Je potřeba hever dobře a rovně nasadit.Před zvednutím kola povolit matky (šrouby),ale to jistě znáte.