Monny

Kam si myslíte že mizí děti, kteří se vůbec nenajdou? Najdou se někdy vůbec?

Třeba jako Anička a jejich daleko víc.

Nejlepší odpověď
anonym

dětí které se už nikdy nenajdou je hodně,nejen u nás,ale i celosvětově je to problém a čím dál větší,můžeme se jem dohadovat co se těm nebožátkům stalo,je to příšerné

Další odpovědi
Mili @

Pokud žijí, nechci si ani představit, co se s nimi může dít!!!!

escrito

V zahraničí nebo na orgány apod.

hanulka11

Na to je asi moc těžká odpověď ,kdyby to někdo věděl, tak už by se našli, ne?