zjentek

Kam se poděli nadějní uživatelé Complex, Orestez, Vojta42, Lukas1912, Mravenec, Dismas, IK, Kryšpín a podobní?

Sesednizkola, Briketka10 a další a další… Kdo ví?

Jaký je vlastně celý princip toho, jak se zde „dědí role“? Je v tom nějaký sousled a tak? Nebo je to všechno „random“ hurá akce?

Nejlepší odpověď
annas

Orestez se loučil, zřejmě jste zapomněl, odpovídal jste stejně jako já na jeho loučení.

Dismas odešel studovat do Prahy, má jiné zájmy.

Cynique je profil uživatele, který dostal u prvního profilu ban. Protože byl v tomto profilu poznatelný, přestal reagovat, ale občas je ho vidět při bodování.

Complex potřeboval pauzu, zapomněl heslo, takže se vrátil pod jiným profilem.

Na Bolaka vzpomínám. Byl oživením Odpovědí, spravedlivý, vtipný. Občas „ranař“.

Další odpovědi
elkon

Nevím, nestarám se o jiné. Žádný seznam nevedu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Cynique a mnoho, mnoho dalších.

zjentek

…A v neposlední řadě Bolak!