Istar

kam se obrátit, pokud se prodavačka ve zverimexu chová dlouhodobě špatně ke zvířatům??

Doplňuji:
já tam pracuji s ní, psala jsem sáhodlouhé maily vedení, ale je to nezajímá

Nejlepší odpověď
Drap

Tyto věci řeší krajská veterinární správa.

Další odpovědi
msi

Určitě má někde nalepený pod koho spadá na prodejně na dvěřích nebo tak to bývá. Zavolat, upozornit.

marci1

Obrátit se na ČOI (Českou obchodní inspekci).

Mirdas

Určitě ihned upozornit majitele zverimexu a zda nenastane změna stížnost podat u již zmiňované krajské veterinární správy.

ivzez

Jste se zaměstnavatelem dohodnuta na elktronické komunikaci,
mají e-maily potřebné náležitosti (mj. zaručený elektronický podpis)?

Informujte zaměstnavatele doporučeným dopisem s dodejkou,
současně mu sdělte, že se – pokud nebude situaci řešit on -
obrátíte na příslušná místa.

To by pro začátek mohlo stačit.

Istar

problém je, že majiteli to nevadí a na té krajské vet. správě mají asi známosti, takže se tak bude asi vesele chovat dál…

anonym

Napsala jsem ti zprávu vnitřní poštou, tak ti snad bude ku pomoci. Někdy úřady nekonají jak mají, bohužel. Je chválihodné, že ti nevhodné zacházení se zvířaty není lhostejné, to ti chválím! 🙂