bolak

Kam přesně ukládají data velké servery jako třeba uloz.to?

Existuje nějaký kancl ve kterém mají naskládáno vedle sebe milión harddisků nebo jak to přesně funguje?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Což o to uložto! Ale třeba radpidshare nebo něco jiného mezistátního. Mají budovy na pozemcích o výměrách klidně i hektarů. A tam mají hodně hardisků a chladících zařízení 😁
Vážně to tak je 🙂

Další odpovědi
MacChill

Ano dá se to tak říct, ale myslím si že jich tam milion neni

anonym

odpovedel sis sam.nekde urcite budou informace o tom primo na webovce

Michal Kole

Diskové pole + RAID

DDarent

maj to v servrech a na ten ,,malej'' počet souborů jich ani moc nepotřebujou......