annas

Kam jsme došli, kdo to ví, kdo mi na to odpoví… Vyplatí se poskytovat správné odpovědi na odborné dotazy?

Lze pochopit toto jednání? Vložila jsem odpověď na otázku tazatelky
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stredomori-a-starovek

Odpověděla jsem, že jedinou říší, která ovládla ve starověku Středomoří, byla Říše římská. Poznamenala, že Féničané žádnou říší nevytvořili …
Reagovala jsem na nesprávnou odppvěď předchozí odpovídající ..

Než jsem se otočila, byla má odpověď pryč …

Co k tomu dodat?

Doplňuji:
Děkuji všem za ppdporu a názory. Smazání odpovědi bylo neoprávněné, protože už ji admini vrátili zpět.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud si přeštu otázku v odkazu a vidím kdo odpovídal, tak už neni co dodat. Myslím, že všem soudným je celkem jasné, kteří lidé za tímto nesmyslným mazání nezávadných odpovědí některých uživatelů stojí. Alespoň, mě je to jasné.

Další odpovědi
Monyszek

Tak to mě překvapuje, že je to smazané..(já sama jsem se toho ani nedotkla – a ani nevím, jestli já, tvůrce otázky mohu odpověď smazat. Tak dalece to tu prozkoumané nemám). Každopádně jsem si aspoň přečetla odpověď tady a děkuju:)

hanulka11

myslela jsem, že zmizela otázka, ale ona jen tvoje odpověď -přeci byla správná ,někdo se zase zahojil -sakra práce
Doplňuji:
ne Monyzsek ty buď v klidu tys to smazat ani nemohla, nemáš k tomu přístup

fcoop

Pochopit to jde velmi,velmi lehce.Ovšem pochopit, to vůbec neznamená souhlasit.
Existují lidé,které jde jen politovat,třeba se už takoví narodii,Oni za to vlastně nemůžou.
Příště se neotáčejte.

jmhad

na tomto webu nemá cenu na odborné otázky odpovídat.Většina zde honí jakési imaginární body třeba odkazem na jiné stránky,tedy bez konkrétního vysvětlení,nebo jejich odpovědi jsou pouhé domněnky v praxi nepoužitelné

briketka10

co dodat :(

honza19hk

mazání odpovědí nebo otázek tu je denní chleba.Asi se admini předbíhají kdo jich smaže více. Přitom polovina z nich pravidla neporušuje.
Nějak si říkám,že na tento server nemá snad ani cenu chodit.

Damiana

Vyplatí. Ve vašem případě určitě.
Tak koukám, že konečně poradna plní svůj účel. Nahlédla jsem znovu do otázky, o které je řeč. Už je tam správná odpověď a ten blábol je pryč.

baghira

Řešení je jednoduché – aby na místě smazané otázky či odpovědi zůstala informace, kým byla smazaná. Kde je anonymita, tam není odpovědnost.

led

Na vašu priamu otázku:
Vyplatí se poskytovat správné odpovědi na odborné dotazy?
odpovedám priamo:
Vyplatí.
Ak odpoveď pomôže niekoľkým užívateľom, alebo aspoň pýtajúcemu sa, tak sa vyplatí, splnila svoj význam.

Preto aj keď relatívne neskoro som rozšírila vašu odpoveď o vysvetlenie pojmov.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stredomori-a-starovek

mosoj

Odpovídat nemůžu protože to nevím a ani mně tento obor nebaví.
Jenom jaksi mně přijde nespravedlivé to rozhořčení. Maže se všem a křížem krážem.
Nedávno se zde někomu podařilo ( možná nechtěně) prozradit že o mazací práva přišel. Kdo to byl ?

Mapel

Některé věci jsou tu nepochopitelné a možná i tato odpověď bude smazána.

A´t si všichni sáhnou do svědomí. Hanulka napsala špatnou otázku. Jen jsem na to upozornil, hned byla otázka smazána. Asi zlatí mohou mazat i svoje otázky hned. Férově by bylo. Pardón moje chyba, ale lepší je zamést stopy jako politici. Takže normál.

led

Otázka aj odpoveď neboli v rozpore s Veľkým kódexom, ani porušením zákona, teda nebol dôvod na ich vymazanie.
Odhadujem, skôr v zakrytie Zlatou rukou, načo Veľký admin tú ruku odsunul a odpoveď znova odhalil. (zlatí a strieborní zakrývajú, admin maže – prosím nemýľte si pojmy)

anonym

Jeden je chvíli pryč a už je malér ! :D

Drap

Mosoj narazil na to, že bylo odebráno právo mazat. Určitě se to netýká tohoto případu. Pokud vím, tak jsme pouze dva. Barbakan a já. Nevím za co to dostal barbakán, ale já za smazání své otázky a své odpovědi a to bez bodů. Nevadí mi to, ,rozhodnutí akceptuji. Byl bych však nerad, kdyby se tady roznášelo, že právo mazat bylo odebráno za mazání odpovědí a otázek které byly v pořádku a jejicjh mazání někoho poškozuje.

mosoj

Jak vidíš hrozně mně to zajímá, ani ´jména jsem si nepamatoval.

briketka10

lidičky to je jen slepá závist naše „An“ má zas nejvíc bodíků za 30 dní víte a ocko je až úplně, ale úplně dole, že jsem, na to kápla co :))

mosoj

Jen tak dál. Pěkně umíš rozdmíchávat oheň.

anonym

Kdybys opomněl v té větě d,bylo to zajímavé,ale jak už někdo psal,není důvod ke kritice v diskuzi,pouze v otázkách ! Chyba sem,chiba tam,nám to neva,ale opravdu nevadí!

Sůwa

Ahoj všichni pozůstalí, já už prakticky neodpovídám, jen občas něco přidám do diskuze a to proto, aby mi to nemohl někdo smazat, nebo napadat. Bodů mám dost a tak se chodím občas pobavit. Nějak si ani neumím představit, že by ti dva zmizeli a stala se z odpovědí náhle seriózní poradna. Přeji hezký a ničím nerušený večer 🙂.

briketka10

ahojky Sůwo kde ses vzala, tu ses vzala jů, taky ti přeji hezký večer dobrou noc 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

fcoop

Příspěvek smazán administrátorem.

Andělé

Dobrý večer,
tak jsem sem měla chut nakouknout a hned abych zase šla..:-( Oni ty závistivci té Annas nedají a nedají pokoj. Tak ubohé a primitivní jednání jsem opravdu nikde neviděla.
Škoda tu vás všech,kteří jste sem přišli rádi pomáhat. ☹

Damiana

Ahoj Andělé, ráda tě tu zase…čtu…:-)))

Andělé

Ahoj Damiánko:-))),udělalas mi radost,děkuju,také Tě ráda vidím 🙂
Akorát mě mrzí,co se tu zase děje…:-( Už za chvilku půjdu,ráno brzy vstávám…ale brzy naviděnou…:-)))

Damiana

Žádná růže nekvete celý rok, ne? Ale máš pravdu, je to trapné…
Jinak, těším se, tak brzy pa…:-)

Andělé

Máš pravdu.:-)
Také se těším,brzy naviděnou..už jdu na kutě,pa…:-))

rynek878

Anděle ahojky,taky jsem nahlédl,ale už zase mažu pryč.....

Andělé

Jé ahojky rynku 878:-),taky jste už jen na otočku a rychle mizíte?........

hanulka11

Andělé ty jsi zase přišla v tak špatné chvíli- škoda ......

Andělé

Milá hanulko11 🙂, koukám,že jsem zase přišla ve špatný čas…mrzí mě co se tu zase děje.:-( Ale Tebe a někteří ostatní tu vždy ráda vidím.
Zato na ti dva závistivci se nedá vůbec koukat. Kolik zla v sobě ještě mají? No asi dost,nabíjejí se sami ze sebe…:-(

hanulka11

díky ,zajdi častěji Andělé – zdravím

Andělé

hanulko11,také děkuju,moc si mě potěšila,jsi hodná.:-)
Zkusím si udělat víc času,ti dva mě tu zaručeně vždy náramně pobaví…:-D)))

manon

Vrátí tam admini později tu odpověď? Pokud někdo maže správné odpovědi, mělo by mu být odejmuto právo mazat, ne?

annas

Manon, už ji vrátili zpět.

hanulka11

hlavně že ocko napsala nesmysl a Axl ji nezapomněl obodovat ,měli by se stydět oni dva moralisti – fuj zas to tu zapáchá

anonym

Nejmenovat,proboha nejmenovat!

Andělé

😁))))))))))))

annas

Ad honza10hk – otázku určitě nesmazali admini.

vagra

Tak teď už to opravdu přehnal!
Nakonec co se dá čekat od takového „rádoby vzdělance!," Už tady delší dobu předvádí, co je za„ perzonu", a svoji agresivitu stupňuje.
Závist je jedna z nejhorších lidských vlastností. A pro tu, si byl asi dvakrát!

fcoop

Stejně pobíhaj po dvoře.Na tom se nic nezmění.
Vypadá to jako blábol,ale jsou tu lidé,kteří to velmi dobře chápou.
Hlavně ti s gumou v ruce.

anonym

fcoopi, po jednom dni stejne nechapu co ta ma za vyznam smazat …
cetli vsichni kdo chteli a kdo chtel i pochopil ..
o co tady vlastne jde…
i kdyz je mi to proti srsti , nekoho urazet, tak ale, kdyz vidim, jak nekdo na tu an. neustale leje kyble ho… , tak me neumlci.
A najdou se i taci, kteri jeste takove placnou po rameni. Je mi z toho ble, .. ale ne z toho kyble !

  • iv-

mosoj

Umlčovat není třeba. Stačí si přečíst tvoje starší výroky o přátelství s drAxlem. Na to jedna hlava nestačí. Došlo k rozvodu nebo jsi jen špatně odhadla situaci ?

anonym

To mate tak, mosoj .. jako v realu .. lidi se berou a rozvadeji … Dr. me plachl za jinou .. :( , tak se nejak musim mstit… ja si ho brala jako Dr. ( slo mi o titul ) a on neni Dr., ale na jeho obhajobu musim napsat , ze ja jsem se mu popsala jako hezka a chytra a v tom jsem podvedla zase ja jeho .. , tak jsme si fifty – fifty..
a od kdy i Vas zajimaji drby ? ocko me tu nazyva slipkou a pavlacovou drbnou, tak at Vas nestahnu do toho jejiho slovnicku i ja …
jak pisete : zdravi je nejdulezitejsi. ja jeste pripisu, na co ja verim : ze i zdravi si musime zaslouzit … ja tento tyden lezim s chripkou , tak i tu mam " za trest ". :))

  • iv-

fcoop

Jsou to velmi lehce čitelné typy lidí – připomínají mi název jednoho filmu:„Po přečtení spalte“.
Pustíme si je z hlavy,že?

hanulka11

jasně admini ne, ty v tom nemaj prsty