agentpv

Kam dát při úklidu sklepa nalezené 4 staré pneumatiky, a kolik to stojí (nejsem řidič) ?

Nejlepší odpověď
yuko

Od 1. 1. 2018 můžete pneumatiky bezplatně odevzdat ke vhodné likvidaci také v pneuservisech a autoservisech, a to bez ohledu na jejich značku nebo na to, kde jste pneumatiku zakoupili.

Zdroj: http://www.sa­mosebou.cz/2018/02/­28/kam-proc-vyhodit-pneumatiky/

Další odpovědi
Ušel ventil

Na sběrný dvůr – u nás to berou zadarmo .

mosoj

Ono se to řekne do sběrného dvora. Nevíme odkud jsi. Přesto každá obec má ze zákona povinnost alespoň jednou za čas, zajistit sběr nebezpečného odpadu a to pneumatiky jsou. Informuj se na formu jakou tento sběr zajišťuje obecní úřad ve tvém místě bydliště.

cukrar

Sběrný dvůr, neplatí se nic, ale jen v některých obcích.