annas

K čemu slouží Quick Time?

Stále se mně nabízí aktualizace? Mohu aktualizovat? Když v programu rozkliknu heslo Q. T. – objeví se další text About Q. T., PictureViewer (občas používám) a G. T. Player.

Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Marvan

Přehrávač multimedii od Firmy Apple. Vy používáte zjevně Windows, tím pádem pro vaše využití Quick time může být, přehrávání videi online například na stránkách www.apple.com jinak se s Quick time skoro nesetkáte.

Kdybyste byla uživatelem Mac OS, quick time by byl váš každodenní pomocník s přehráváním hudby a videa