Martas

Quick Time Player

Dobrý den chci se zeptat k čemu se používá tento program na co je to dobrý Díky všem za odpovědi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

K přehrávání videa. zejména těch s příponou .mov

Další odpovědi
panenka

Quick Time Player je Univerzální multimediální přehrávač od Apple. Umožňuje přehrávat video, animace a hudbu. Quick Time Player podporuje více než 200 různých formátů, například: MOV, MP3, MIDI, AVI, MPEG-1, AVR a další

SinceX

Bude se Vám to zdát divné ale slyšel jsem, že tento program podporuje i otevírání fotek..:) Jediná nevýhoda tohoto programu je, že není sharewarová – tedy volně šířitelná a musíte si jí koupit..:(:)

anonym

Quick Time Player je pro mne zlo na PC,já osobně jenom o něm slyším a mám husí kůži.Co ten se mi v počítači nadělal neplechy,dokud jsem nepřišel na to,že to vše dělá on,pokud máte jenom trochu jinou možnost,tak si instalujte jiný media player.třeba VLC:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/vlc-media-player/