Spiritus

Jupiii, už se vám to stalo?

právě mám 354 bodů,stejně jako je můj mail…:)stalo se vám to taky někdy??
Doplňuji:
hm…že by 354@gmail.com?

Nejlepší odpověď
kropitko

JÓ takhle,tak 28 jsme spolu začali s manželem chodit, 28(jiný měsíc) jsme počali dceru, pak se 28 narodila a 28 jsme se také vzali(opět podtýkám,že vše bylo v jiný měsíc a rok),dokonce jsem měla i 28 bodů na odpovědích. Jestli to takhle půjde dál,tak věřím že i dvacátéhoosmého umřu. Teď mě tak napadá,že manželovi teď bylo 28-mého dvacetosm let......jo a dokonce byly volby…

Další odpovědi
panenka

Mě se to stalo když jsem chodila do škole dostala jsem skřínku se stejným číslem jako je mé datum narození a když jsem jela se školou na hory tak jsem spala opět v pokoji které mělo číslo mého datumu narození.

anonym

Známý má č.OP shodné s č. rodinné hrobky.

Miroslavst

?????????????­??????????????????????? co má 354 bodů společného s mailem?????????­?????????????

mj81

Protekční čísla jsou pěkná. V práci jsem dostal osobní číslo 2468 (sudá čísla pěkně za sebou) a můj mobil začíná na 73 73 73. Číslo občanky mám taky protekční, je takové pravidelné, opakují se v něm dvojice čísel, stejně tak i v čísle řidičáku. V čísle pasu je zakódováno číslo našeho domu a rok založení města. A tak dál. Všechno náhodou.

eva

Jj,stává se mi to často 🙂.Koupili jsme synovi stůl k počítači a ten má výrobní číslo 22080-syn se narodil 22.08.2000.S bý­valým manželem jsme se brali 04.03.2000 a když jsem si po rozvodu koupila novou SIMku tak je na ní tel.číslo …040300.A naše malá se narodila sedmého,sedmý den v týdnu a v porodnici jsme byly na pokoji číslo 7.A určitě by se toho našlo ještě víc … 🙂 .